Text Box:

ANZENBERGER

 

Profesionálna čistiaca chémia, technika a autokozmetika

Slovensko

 

Tvorba cien

Neplatíte za nič, čo v skutočnosti nespotrebujete

 

Našou snahou je znížiť cenu na takú úroveň, aby zákazník neplatil za nič, čo v skutočnosti nespotrebuje. Cena každého výrobku pozostáva z troch častí - z výrobných nákladov, nákladov na distribúciu a marže predajcu. Odborné štúdie ukazujú, že priemerne až 40% z ceny výrobku pre konečného spotrebiteľa tvoria práve náklady na distribúciu. Týchto 40% väčšinou platí zákazník navyše.

Žiadne distribučné náklady

 

Naše výrobky neprechádzajú cez žiadnu sieť distribútorov. Tovar, ktorý si zákazník objedná, sa doručuje priamo od výrobcu. Zaplatí tak skutočne len za to, čo v skutočnosti spotrebuje. Dokonca, pri objednávke nad určitú sumu, je aj doprava v rámci SR zadarmo - platí ju práve výrobca.

Od výrobcu priamo k spotrebiteľovi.

Lepší prehľad o cenách

 

Všetky ceny na tejto stránke sú pre lepší prehľad o skutočných nákladoch uvedené bez DPH. Keďže každý produkt sa predáva v baleniach s rôznym objemom, pre lepšiu orientáciu sú ceny uvedené za jednotku objemu / množstva. Takto možno omnoho ľahšie porovnať výhody väčších balení.

Cenník

Snažíme sa vyhovieť našim zákazníkom

 

Vieme, že verných zákazníkov treba odmeňovať. Preto, v prípade viacnásobného, alebo pravidelného oberu, ponúkame našim zákanzíkom výrazné zľavy v porovnaní s cenníkovými cenami. Navyše, všetky výrobky, ktoré ponúkame vo fľašiach, kanistroch alebo sudoch, Vám radi dodáme aj v 200-litrových a 1000-litrových sudoch. Samozrejme, so zľavou.

 

-

 

-

 

-

 

-

 

 

-

 

 

-

 

-

 

Text Box:

Domovská stránka

Produkty

Cenník

Podpora

O spoločnosti

Copyright 2007 - 2009 ANB s.r.o.